O mnie

Michał Treutler fotograf kraków

Nazywam się Michał Treutler – urodziłem się 15 lutego 1988 roku w Krakowie.

 

W 2015 roku zatopiłem się w miłości do Fotografii i aż do teraz upajam się każdą chwilą spędzoną z aparatem.

 

Fotografia jest moją pasją, stylem bycia, sposobem myślenia i patrzenia na świat. Dzięki niej, dokumentuję własne życie i przygody.

 

Dzięki wytrwałości, pasja przerodziła się w zawód.

 

Prowadząc własną firmę, realizuję sesje zdjęciowe dla osób prywatnych oraz firm. Prowadzę także warsztaty fotograficzne i retuszerskie, na które serdecznie zapraszam.

o mnie

Osiągnięcia:

Wystawy fotograficzne:
– „Wolni z wolnymi. Równi z równymi”. Wystawa poświęcona 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej – 3 fotografie / Czerwiec-Lipiec 2019 (“Złote Wrota”, Kijów, Ukraina).

Publikacje drukowane (projekty komercyjne):
– Magazyn “Twój Styl” – wywiad z Arturem Barcisiem (lipiec 2020)
– Radosław Sikora – “Nie tylko Husaria”

Publikacje drukowane (projekty własne):
– Imirage Magazine / październik 2019 – okładka
– Imirage Magazine / czerwiec 2019
– Elléments Magazine / luty 2019
– Make-Up Trendy / jesień 2018
– Magazyn Ślubne Fryzury i Makijaże 4/18 (40)

Opinie moich Klientów
(źródło: Google)

 

Wioleta:

– “Współpraca z Michałem przebiegła znakomicie – to świetny i kreatywny fotograf. Atmosfera na sesji jest bardzo miła i luźna, dzięki temu można czuć się swobodnie podczas robienia zdjęć. Nawiązuje bardzo dobry kontrakt z dziećmi. Zdjęcia moich córek przerosły nasze oczekiwania – są znakomite, oryginalne i ponadczasowe, dlatego polecam Michała z całego serca – będziecie oczarowani efektem finalnym!”

 

Katarzyna:

– “Świetny, przesympatyczny fotograf, a efekty jego pracy są zachwycające :) Kameralne studio, w którym panuje domowa atmosfera i można się czuć na luzie w trakcie sesji :) Dodatkowy duży plus należy się również za tempo otrzymywania zdjęć, dlatego szczerze polecam!”

 

Martyna:

– “Michał jest profesjonalistą w każdym calu. Mieliśmy przyjemność współpracować przy sesji studyjnej podczas której potwierdził wszystkie dotychczasowe opinie o sobie, które przeczytałam. Jest taktowny, sympatyczny i z dużą dozą dobrego humoru co przekłada się na swobodną atmosferę na sesji. Dołożywszy do tego obycie Michała z fotografią i obróbką zdjęć otrzymaliśmy świetne efekty w postaci ciepłych i naturalnych kadrów. Z ręką na sercu polecam!”

 

Aleksandra:
– “Nie da się opisać Michała w prostych, kilku słowach, jednak postaram się podjąć tej próby. Jest to osoba, która samą swoją aurą wzbudza zaufanie i sympatię. Jest uśmiechnięty i pomocny, w nienarzucający się sposób, czym od startu zjednuje sobie drugą osobę. Niebywale szarmancki i taktowny, potrafi pokierować modelką bez słów i złapać najlepsze kadry. Jest profesjonalistą, czego dowody widać na fotografiach, które tworzy. Subtelne, bijące ciepłem zdjęcia, w których w doskonały sposób przekazuje aurę swojej osobowości. To osoba, której można zaufać, będąc pewnym, że wydobędzie z każdego to, co w nim najlepsze. Polecam. Po prostu.”

Michał Treutler, fotograf Kraków, dlatego sesje dziecięce.
Sesje rodzinne, natomiast sesja zdjęciowa kraków. O mnie
Cena, ponieważ fotografia dziecięca, sesje rodzinne.
Sesja dziecieca oraz Michał Treutler dlatego zobacz portfolio

error: